Deckeldose
Silber 800, rechteckige Form, innen Vergoldet, österr. Amtspunze Diana 1872-1922, Erzeugermarke: J. C. Klinkosch, Maße: 30 x 20 x 7 cm,1928 g, fleckigøx
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
22.07.2019 - 15:01
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Deckeldose
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.07.2019 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |